Kontaktu informācija:
Adrese: Baznīcas iela 39 ofiss 3,
В Rīga, LV-1010, Latvia

Tālrunis: (+371) 67114828

Faksa num.: (+371) 67281359

e-mail: info@lscompany.lv
LAFF
  Kompānija „Logistics Solutions Company” veic smago un negabarīta kravu pārvadājumus gan Eiropas Savienības teritorijā, gan ārpus tās robežām: Baltkrievijā, Ukrainā, Krievijā un citās valstīs. 

Mums ir liels gods strādāt ar tādiem lieliem un cienījamiem klientiem. Tai pat laikā, darbs ar lieliem projektiem uzliek mums divkāršu atbildību un mēs stingri ievērojam pārvadājumu nosacījumus, kravu un piegādes termiņu kustības shēmu. Mēs saprotam, ka jebkādi traucējumi lielo kravu partiju piegādēs var izraisīt lielus finansiālus zaudējumus. Ņemot vērā piegādājamo kravu augstās izmaksas, mēs tāpat esam spējīgi piedāvāt saviem Klientiem kravas apdrošināšanas pakalpojumus. Arī mūsu kompānijas atbildība ir apdrošināta. Tai pat laikā mēs esam lepni par to, ka līdz šim brīdim mūsu praksē nav bijis  kravu apdrošināšanas gadījumu, kas būtu saistīti ar pārvadājumu vai kļūdām mūsu darbā. Tāpat mēs varam piedāvāt saviem Klientiem muitas un kravu komerciālā noformējuma pakalpojumus atbilstoši  pasūtītāja interesēm.    

 „ Logistics Solutions Company” nodrošina ar nepieciešamajām transporta atļaujām un policijas eskortiem. Veic speciālo kombinēto pārvadājumu organizāciju pa jūru, ar auto un dz/c transportu,kā ari pārkrāvi ostās izmantojot stacionāros, mobilos vai peldošos krānus, atkarībā no kravas gabarītiem. Veic kombinēto pārvadājumu transporta izdevumu aprēķinu.
Pirmšķirīga, profesionāla meistarība, paši mūsdienīgākie transporta līdzekļi un aprīkojums nodrošina uzticamus un drošus pārvadājumus stingri saskaņā ar termiņiem.
Plašs sadarbības partneru tīkls garantē ātru atļauju, kas nepieciešamas speciālo kravu pārvadāšanai, saņemšanu, kā arī nodrošina ar pavadošā sastāva transportlīdzekļiem un automobiļiem, kas nepieciešami kravu pārvadājumu īstenošanai mūsu darbības reģionā.


    
Copyright © 2007 - 2011 Logistics Solutions Company